Каталог
iphone 16
iphone 15
iphone 14
iphone 13
iphone 12
iphone 11
iphone X
iphone se
iphone 8
iphone 6
iphone 5
iPad Pro
iPad Air
iPad
iPad mini
MacBook Air
MacBook Pro
Інші моделі
S Series
A Series
M Series
Z Series
F Series
J Series
Note Series
Tab Series
Інші моделі
15 Series
14 Series
13 Series
12 Series
11 Series
Mi Series
Redmi Series
Redmi Note Series
Poco Series
Hongmi
Pad
Інші моделі
Pura Series
Magic5 Series
P Series
Y Series
Mate Series
Ascend Series
Nova Series
Enjoy Series
Honor X Series
Honor C Series
Honor V Series
Honor Number Series
Інші моделі
OnePlus
Nord
Ace
Pad
Інші моделі
З 1 по 15 березня Frontalka відзначає «Свято Весни». На честь цієї події ми приготували вам нову колекцію яскравих весняних принтів 🌸.
В Україні Масляна символізує прихід весни та пробудження природи. А як це відбувається в інших країнах світу?
В Ірландії 1 лютого відзначається «Імболк». Це кельтське свято очищення, яке покликане підготувати Землю-Матушку до «народження» весняних днів. Всюди традиційно запалюють багаття
У Болгарії 1 березня відзначається підкуп Баби Марти. Хто це? Пустотлива бабуся, яка намагається всіма силами відтягнути кінець зими.
Щоб завадити їй, болгари готують мартениці — чоловічки з ниток, квіти, дзвіночки білого та червоного кольорів. Ними обмінюються з побажаннями кохання, щастя, здоров'я та для захисту від пристріту та злих духів. Мартеницями прикрашають будинки і дерева на знак світу, що прокидається, після зимового сну.
6 травня відбувається Папаруда, весняний звичай ритуального виклику дощу. Його відзначають у Румунії, Македонії та Сербії. Цього дня дівчатка та хлопчики ходять селом чи містом, співають пісні та обливають усіх водою.
Свято Весни у Македонії випадає на час, коли Православна Церква згадує 40 мучеників Севастійських. За григоріанським календарем це 9 березня, а за юліанським — 22 березня.
Є повір'я, що день триватиме доти, доки півень не перестрибне поріг будинку.
У цей день головним моментом Свята Весни є вигнання демонів старшими чоловіками у ній.
Вони кидають смажені соєві боби в злих духів і вигукують заклинання: «Біси підуть, щастя прийде!» Люди збирають зерна і з'їдають їх на удачу в тій кількості, яка відповідає їхньому віку і плюс одне за вдалий рік.
З нагоди рівнодення в Індії починається один із найяскравіших і найрадісніших фестивалів — Холі. Цього дня прийнято обливати себе кольоровою водою та посипати себе гуалалом (кольоровим порошком). Такий звичай символізує прощання з зимою і вітання природи, що прокидається від сну.
У цей період відбувається фестиваль вогню. Жителі готують із гіпсу, картону, дерева та воску величезних ляльок, званих фальяс. Парад скульптур починається 16 березня, а кульмінація припадає на 19 березня, коли спалюють опудала.
У Польщі здавна вірили, що ритуал утоплення Марзанни (чучело, що втілює зиму та смерть) здатний прискорити процес та забезпечити процвітання у новому році.
Опудало виносили за межі села. Спалювання чи затоплення мало призвати весну. У сучасному світі це більша розвага для дітей та підлітків, тому що ритуал — чудова нагода прогуляти заняття без згоди вчителів, адже вони до цього ставляться дуже поблажливо.
30 квітня у Швеції традиційно відзначають свято Вальборг чи Вальпургієву ніч. Люди палять багаття та співають пісні.
За повір'ям, у ніч на 1 травня нечиста сила збиралася на свято до диявола і щоб убезпечити себе від шабашу, шведи палять багаття, а в селах ранком випускають на поле худобу.
Норвегія останньої вітає весну. Чому так?
Це річниця незалежності
У середині травня починають відтавати річки та озера
На знак настання весни люди ходять у гості до сусідів та запрошують їх на млинці з морошковим варенням.
А в якій країні ви хотіли б опинитися в період Свята Весни? Чиї традиції вам ближчі?
Всього товарів:
0 грн
Знижка:
0 грн
Разом:
0 грн