FaceBook Pixel

Аудіо аксесуари на телефон

    Що ви знайдете у цьому каталозі?

 1. Навушники (дротові та бездротові)

 2. Гарнітури на одне вухо

 3. Чохли для навушників різних кольорів

 4. Bluetooth колонки

    Всі ці товари доступні в широкому асортименті та відрізняються ціною, розміром, дизайном, забарвленням та брендом.

Виробники, яким Frontalka довіряє

    Перш ніж замовити якусь річ, ви читаєте відгуки, розглядаєте фото, вивчаєте характеристики. Вибираючи аудіо пристрої на смартфон, керуйтеся такою ж інструкцією, але додатково прийміть до увазі бренд.

    На сайті Frontalka представлені аксесуари, виготовлені відомими, перевіреними часом компаніями, а саме:

 • Xiaomi (AirDots)

 • Hoco

 • Remax

 • Pioneer

 • USAMS

 • JBL

 • Apple (AirPods)

Як та де використовуються ці аудіо товари?

    Не має значення, який у вас девайс – телефон чи планшет. Кожен аксесуар сумісний із ними обома.

    Навушники як зі шнуром, так і без нього відмінно підходять для дому, офісу, тренувань. Єдиний нюанс, який слід врахувати – це те, що без дроту «вуха» набагато зручніше: не плутаються, не заважають, не сковують у рухах.

    Гарнітура буде корисною як офісним працівникам, так і водіям транспортного засобу. Гучний, чистий звук, якісний мікрофон – все зроблено для того, щоб ви з комфортом розмовляли по телефону та не тримали його у руці.

    Бездротова Bluetooth колонка дозволяє посилити гучність будь-якого гаджета. Слухати через неї музику або озвучку фільму - одне задоволення, оскільки такі фірми, як JBL дуже делікатні до басів. Вам сподобається звук.

Придбати з доставкою поштою

    Інтернет магазин гарантує швидку доставку по Україні у призначені терміни (1-3 робочі дні). Прямо на пошті можна оглянути вміст посилки. Вдома підключіть товар і трохи поюзайте. У разі чого – звертайтесь до менеджера магазину.

    Frontalka дотримується закону України про права споживача і тому при некоректній роботі пристрою протягом 14 днів з моменту покупки ви можете зробити повернення або обмін. Хоча Frontalka впевнена, що це не знадобиться, оскільки команда магазину все ретельно перевіряє.