FaceBook Pixel

Зарядні пристрої, перехідники та кабелі для телефона

    Живлення гаджета – важлива складова догляду за ним. Вдома у вас точно є мережевий адаптер у розетку та кабель, за допомогою яких ви годину або більше намагаєтеся зарядити телефон або планшет. А ви знали, що цей процес може займати у вас менше години?

    Інтернет магазин Frontalka допоможе вам підібрати адаптер з 1, 2, 3 і навіть 4 виходами USB, який навіть при підключенні відразу кількох девайсів пополне їхню батарею енергією в 2 рази швидше.

Зовнішні акумулятори

    Ці зарядні пристрої на смартфон – справжня знахідка для мандрівників, людей у ​​відрядженні, молодих матусь, студентів та для тих, кому набридло сидіти прив'язаним до розетки.

    Друга назва – Power Bank. Принцип роботи – автономний. Тобто ви заздалегідь заряджаєте прилад до 100%, а потім користуєтеся його запасами для живлення свого гаджета. Залежно від ємності Power Bank забезпечує від 1,5 до 3 разів повної зарядки.

    Розмір, дизайн, колір, ціна на будь-який смак.

Перехідники та кабелі на смартфон

     Чому важливо купити хороший шнур?

  1. Для швидкого заряджання девайса від мережі або зовнішнього акумулятора

  2. Для якісної передачі даних

  3. Для підключення телефона/планшета до ПК

    Який замовити кабель, щоб забезпечував супер швидкість під час живлення та передачі файлів?

  • USB 2.0 - 480 Мбіт/сек

  • USB 3.0 – швидкість у 4 рази вища, ніж у USB 2.0

    Які є перехідники та в чому вони допомагають?

     Кожен провід призначений для певної роботи. Одні потрібні для підключення смартфона до телевізора (USB HDMI), інші призначені для з'єднання спеціальних роз'ємів (як у випадку з технікою Apple) між собою або USB.

    Крім того, є розгалужувачі та перехідники для електроживлення (наприклад, перехід від зарядного пристрою для телефона до USB).