FaceBook Pixel

Знайомтеся, я Frontalka!

 

    Привіт, мене звуть Frontalka і я ваш відповідальний і професійний помічник у вирішенні таких питань, як:

 • Якісний захист телефона та планшета

 • Швидка та зручна зарядка гаджета вдома, на роботі, у подорожі

 • Прослуховування музики у її первозданному звучанні

 • Комфорт та безпека при використанні девайса в автомобілі та багато іншого

    Що мене відрізняє від інших інтернет-магазинів мобільних аксесуарів? Це принцип роботи моєї команди, який тримається на трьох китах:

 1. Чесність (відкритість перед клієнтами)

 2. Надійність (готовність надавати допомогу та підтримку)

 3. Користь (якісна та перевірена продукція)

Frontalka: місія

    Моя місія – бути першовідкривачем дивовижних новинок у світі мобільних аксесуарів, щоб ви, дорогі друзі, завжди були на крок попереду тренду.

    Для цього ми з командою активно розвиваємось та досліджуємо нові можливості ринку.

 

Frontalka: цінності

 

    Моя ДНК складається з 5 основних цінностей, які відображають ставлення моєї команди один до одного і до покупців і лежать в основі нашої корпоративної культури.

 1. Орієнтація на клієнта: консультація під час та після купівлі товару; доставка по Україні у суворо обумовлені терміни; живі фотографії на веб-сайті.

 2. Якість: я, як всевидяче око, особисто контролюю процес постачання та перевірки аксесуарів, що дозволяє гарантувати їхню якість.

 3. Турбота та увага: індивідуальний підхід до кожного клієнта; менеджер приділяє стільки часу та сил, скільки знадобиться, щоб краще зрозуміти ваші вимоги до товару та максимально їх задовольнити.

 4. Легкість та доступність: дизайн сайту, його структура, каталоги – все зроблено простим та зрозумілим, щоб ви легко знайшли те, що шукали та швидко оформили замовлення.

 5. Натхнення: менеджери магазину Frontalka – не просто продавці, це ваші друзі, стилісти, помічники, яким не байдуже, що ви купуєте. Їхнє завдання – допомогти вам знайти натхнення та впевненість, відкрити нові можливості аксесуарів, які будуть радувати вас та підвищувати якість життя.

 

  Frontalka: історія народження

 

        Одного вечора мій автор довго і нудно розмірковував над ім'ям. Він мав ідею - відкрити інтернет магазин з милим і веселим помічником, який стане його віртуальним заступником і завжди супроводжуватиме покупця під час замовлення.

    Як мене тільки не хотіли назвати… смішно згадувати. І тут раптом до автора прийшло осяяння. Він глянув на свій телефон і його увага зупинилася на екрані. Раптом він помітив маленьку крапку поряд із динаміком і сказав: «Так, ось воно! Фронталка!».

    Потім ідею передали ілюстраторам, а вони вже вигадали мій образ, який ви бачите зараз. Спасибі, друзі!

    А вам велика подяка, що вибираєте інтернет магазин Frontalka і довіряєте мені захист вашого гаджета.