Каталог
iphone 16
iphone 15
iphone 14
iphone 13
iphone 12
iphone 11
iphone X
iphone se
iphone 8
iphone 6
iphone 5
iPad Pro
iPad Air
iPad
iPad mini
MacBook Air
MacBook Pro
Інші моделі
S Series
A Series
M Series
Z Series
F Series
J Series
Note Series
Tab Series
Інші моделі
15 Series
14 Series
13 Series
12 Series
11 Series
Mi Series
Redmi Series
Redmi Note Series
Poco Series
Hongmi
Pad
Інші моделі
Pura Series
Magic5 Series
P Series
Y Series
Mate Series
Ascend Series
Nova Series
Enjoy Series
Honor X Series
Honor C Series
Honor V Series
Honor Number Series
Інші моделі
OnePlus
Nord
Ace
Pad
Інші моделі
Компанія Google вирішила вдосконалити функцію «Про це зображення», щоб користувачі могли перевірити, чи було створено або відредаговано зображення за допомогою штучного інтелекту.
Оновлена функція «Про це зображення» тепер є в Google Search. Для використання необхідно натиснути три вертикальні точки над будь-яким фото пошуку.
Такий інструмент дає можливість побачити метадані відео або зображення, щоб користувач міг визначити, чи вони зроблені на справжню камеру або за допомогою ШІ.
Google співпрацює з коаліцією щодо походження та справжності контенту, що дає право впровадити стандарти, що ідентифікують ШІ-контент.
Це серйозний крок у боротьбі з дезінформацією з огляду на те, що більшість платформ інтегрують штучний інтелект у свої продукти.
Відомо, що TikTok вже додав опцію для відео. Найближчим часом YouTube планує зробити те саме.
У 2023 році Google представила SynthID — інструмент для водяного знака, який допомагає відстежувати ШІ-контент. Він застосовує технологію Imagen для створення цифрових позначок на картинках.
Також компанія ввела обмежені вимоги до маркування контенту на основі ШІ на YouTube та почала протистояти підробкам у Google Search.
Нещодавно Meta Platforms оголосила, що позначатиме зображення, зроблені іншими компаніями за допомогою ШІ. Невидимі маркери допомагатимуть ідентифікувати фейкові зображення в Instagram, Threads та Facebook.
Всього товарів:
0 грн
Знижка:
0 грн
Разом:
0 грн