Каталог
iphone 16
iphone 15
iphone 14
iphone 13
iphone 12
iphone 11
iphone X
iphone se
iphone 8
iphone 6
iphone 5
iPad Pro
iPad Air
iPad
iPad mini
MacBook Air
MacBook Pro
Інші моделі
S Series
A Series
M Series
Z Series
F Series
J Series
Note Series
Tab Series
Інші моделі
15 Series
14 Series
13 Series
12 Series
11 Series
Mi Series
Redmi Series
Redmi Note Series
Poco Series
Hongmi
Pad
Інші моделі
Pura Series
Magic5 Series
P Series
Y Series
Mate Series
Ascend Series
Nova Series
Enjoy Series
Honor X Series
Honor C Series
Honor V Series
Honor Number Series
Інші моделі
OnePlus
Nord
Ace
Pad
Інші моделі
Різдво — це свято, сповнене світла, любові та затишку. Не має значення, коли саме ви його відзначаєте: 25 грудня чи 7 січня, адже найважливіше, що цього дня прийнято відпускати образи та дякувати близьким за минулий рік.
А ще Різдво овіяне загадками та унікальними традиціями. Перевірте себе, чи все ви знаєте 😊.
200 року Різдво відзначали 26 травня. У 320 році свято перенесли на 25 грудня, оскільки цей день було прийнято вважати днем народження Сонця, коли світло перемагає темряву.
Перші християни не сприймали Різдво. Його навіть не включали до календаря. Основними релігійними святами вважалися Пасха та Богоявлення.
Ялина символізує Христа Спасителя, оскільки асоціюється з вічним життям та відродженням.
Запалені на Різдво свічки символізують світло, що проникає у світ із народженням Христа. Також це знак боротьби з темрявою не лише у зовнішньому світі, а й у серці людини.
Раніше ялинки прикрашали яблуками, щоби зобразити райське дерево. Трохи пізніше як декор ще додали пряники. Оскільки крихкі гілки не витримували такої ваги, у Німеччині (16 ст.) придумали порожні скляні кулі.
У Німеччині створили святкову мішуру «дощик» у 1610 році. Виріб виготовлявся із чистого срібла.
Зелений — символ життя та відродження. Червоний — колір яблук із дерева пізнання. Золотий — світло, багатство, королівська велич.
Санта-Клаус і Святий Миколай — це одна і та сама людина. На думку дослідників, на території сучасної Туреччини понад 1600 років тому мешкав епіскоп. Саме голландці називали його Синт-Ніколас, а трохи згодом — Сінтер-Клаас.
Світовий хіт «Carol of the Bells» — перекладений англійською мовою український «Щедрик», який написав композитор Микола Леонтович.
У старі часи на різдвяні святкові обіди англійці одягали спеціальні короні. У Польщі було заведено прикрашати ялинку павуками. Поляки вірили, що павук сплив одеяло для немовляти Ісуса.
Дорогі друзі, не забудьте напередодні Різдва залишити на столі кашу для духів ваших предків!
Ну і, звісно, у нас для вас є новина. Фронталич не може всидіти на місці, тому він знову вирушив у різдвяну пригоду. Ми запрошуємо вас приєднатися до нього! Як це реалізувати?
На наших сторінках у соцмережах на вас чекає серія святкових відео, повних веселих моментів та несподіванок. Що потрібно зробити, щоб виграти:
1️⃣ Переглянути всі відео.
2️⃣ Знайти приховані літери у кожному з них.
3️⃣ Скласти слово та написати правильний відповідь у коментарях до останнього ролика — і ви автоматично стаєте учасником розіграшу!
Переможець отримає: «Великий набір мобільних аксесуарів до свого гаджета!»🎁
Слідкуйте за нашими соцмережами, щоб не пропустити нові відео та дізнатися про результати розіграшу.
З наступаючим Різдвом! Хай здійсниться ваша заповітна мрія! 🙏
Всього товарів:
0 грн
Знижка:
0 грн
Разом:
0 грн