Каталог
iphone 16
iphone 15
iphone 14
iphone 13
iphone 12
iphone 11
iphone X
iphone se
iphone 8
iphone 6
iphone 5
iPad Pro
iPad Air
iPad
iPad mini
MacBook Air
MacBook Pro
Інші моделі
S Series
A Series
M Series
Z Series
F Series
J Series
Note Series
Tab Series
Інші моделі
15 Series
14 Series
13 Series
12 Series
11 Series
Mi Series
Redmi Series
Redmi Note Series
Poco Series
Hongmi
Pad
Інші моделі
Pura Series
Magic5 Series
P Series
Y Series
Mate Series
Ascend Series
Nova Series
Enjoy Series
Honor X Series
Honor C Series
Honor V Series
Honor Number Series
Інші моделі
OnePlus
Nord
Ace
Pad
Інші моделі
Перш ніж вирішувати питання, який чохол кращий, Frontalka пропонує порівняти матеріали та розібратися у їхніх особливостях.
Плюси:
Силіконовий чохол щільно прилягає до смартфона. Він м'який, еластичний, приємно лежить у руці. Силікон створює тертя, що запобігає його вислизанню з рук. Також цей матеріал має гарні амортизуючі властивості: тобто в момент падіння телефона силіконовий чохол пружинить, пом'якшуючи силу його удару.
Недоліки:
Силікон швидко брудниться, але при цьому легко чиститься за допомогою звичайної вологої серветки або мильної води. Згодом такий чохол розтягується і починає відставати від корпусу телефона, внаслідок чого всередину потрапляє пил та бруд. Прозорий силікон жовтіє.
Плюси:
TPU чохол часто плутають із силіконовим, оскільки ці два матеріали мають схожу структуру. Незважаючи на це, термопластичний поліуретан зовсім інший:
Поєднує в собі найкращі властивості пластику та силікону
Стійкий до перепадів температури, морозостійкий
Не вигоряє на сонці завдяки захисному покриттю проти ультрафіолету
Зберігає гнучкість та еластичність при низьких та високих температурах
Довговічний: не рветься та не розтягується довгий час
Не притягує пил завдяки антистатичній властивості
Відмінно амортизує при падінні та захищає гаджет від удару
Недоліки:
У термополіуретану мінусів не відзначається, адже він є покращеним аналогом силікону.
№3. Пластик
Плюси:
Недорогий чохол із глянсового або матового пластику. Останній часто має приємне на дотик гумове покриття soft-touch. Воно виключає ковзання кейсу в руках та на будь-яких рівних поверхнях. Крім того, пластик багатий різноманітними дизайнами. Легко чиститься у разі забруднення.
Недоліки:
Пластиковий чохол дуже крихкий. Під час падіння смартфона він може розколотися. Також під таким кейсом можливе накопичення пилу та бруду.
№4. Полікарбонат (PC)
Плюси:
Полікарбонат — це жорсткий, витривалий, протиударний пластик. Чохол із цього матеріалу стійкий до перепадів температур, не деформується. Також він приємний тактильно та простий у використанні. Полікарбонатний кейс сидить на телефоні щільніше.
Важливою перевагою є висока стійкість до подряпин та ударів під час падіння. Цей матеріал не трісне і не розколеться, навпаки, він послужить подушкою безпеки для девайса, захистивши його корпус від пошкоджень. Деякі чохли з полікарбонату мають сертифікат військового зразка, офіційне підтвердження їхньої високої міцності. Шикарним прикладом є модель UAG Plasma Cover.
Недоліки:
На такому чохлі залишаються відбитки пальців та потертості. Уникнути цих проблем можна, вибираючи модель з покриттям soft-touch. Крім того, багато полікарбонатних кейсів виглядають масивно та брутально, зате в них гаджету ніщо не загрожує. Вартість вища (виправдано!), ніж у звичайних пластикових чохлів.
№5. Натуральна шкіра
Плюси:
Чохол із натуральної шкіри буває двох типів: книжка та накладка. Такий аксесуар вважається респектабельним і виглядає солідно. Натуральна шкіра має приємний аромат. Матеріал зносостійкий. Всі вироби обов'язково прошиваються по краях, тому з них не стирчать нитки і вони досить довго служать.
Недоліки:
Висока ціна та скромні, одноманітні дизайни.
№6. Кожзам / Екошкіра / Поліуретанова шкіра
Плюси:
Бюджетний аналог шкіряного чохла. Якісний замінник зовні та тактильно не відрізняється від натуральної шкіри. Гарні амортизуючі властивості. Стійкість до перепадів температури. Асортимент дизайнів представлений як класичними варіантами, так і сучасними.
Недоліки:
Кожзам нижчої якості може мати різкий, неприємний запах, який довго не вивітрюється. Згодом дешеві чохли починають розклеюватися, а по краях вилазять нитки.
Висновок: «Оптимального» чохла не існує!
У цьому огляді Frontalka розповів про переваги та недоліки чохлів із різних матеріалів. Не можна стверджувати, що пластик та силікон — найгірше рішення для смартфона і що потрібно купувати виключно полікарбонат чи TPU. У кожного користувача свої вимоги до вартості, дизайну, рівня захисту та якості аксесуара.
Визначтеся, що вам важливіше і яку суму ви готові виділити на кейс для телефона. Нові знання, отримані з цієї статті, допоможуть вам підібрати ідеальний чохол. Успіхів!
З турботою про вас і ваш гаджет, frontalka.com.ua.
Всього товарів:
0 грн
Знижка:
0 грн
Разом:
0 грн