BMW collage ver.4

-17%
Чохол на Samsung Galaxy A16 4G/5G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022414

Чохол на Samsung Galaxy A16 4G/5G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на TECNO Spark 10 BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022470

Чохол на TECNO Spark 10 BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Samsung Galaxy S21 FE BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022884

Чохол на Samsung Galaxy S21 FE BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi 9T BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1678211

Чохол на Xiaomi Redmi 9T BMW collage ver.4
+10 бонусів
Очікується 21.12.2026

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022846

Чохол на Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
kolo210h500.webp
-17%
Чохол на Samsung Galaxy M33 5G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022671

Чохол на Samsung Galaxy M33 5G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi Note 13 4G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022823

Чохол на Xiaomi Redmi Note 13 4G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone 15 Pro (6.1") BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022441

Чохол на Apple iPhone 15 Pro (6.1") BMW collage ver.4
+20 бонусів
🔥 x2 бонусів!
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Samsung Galaxy S25 Ultra BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022479

Чохол на Samsung Galaxy S25 Ultra BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi 9C BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022750

Чохол на Xiaomi Redmi 9C BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
1banner-210h500.webp
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi Note 15 4G/5G (EU) BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1335773

Чохол на Xiaomi Redmi Note 15 4G/5G (EU) BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone 16 Pro Max BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022459

Чохол на Apple iPhone 16 Pro Max BMW collage ver.4
+20 бонусів
🔥 x2 бонусів!
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Infinix Hot 50 Pro BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022406

Чохол на Infinix Hot 50 Pro BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Oppo A57s BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022772

Чохол на Oppo A57s BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Samsung Galaxy A05s BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022652

Чохол на Samsung Galaxy A05s BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone 18 Pro (6.3") BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1624042

Чохол на Apple iPhone 18 Pro (6.3") BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone 18 Pro Max (6.9") BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1621816

Чохол на Apple iPhone 18 Pro Max (6.9") BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone 13 Pro Max (6.7") BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022661

Чохол на Apple iPhone 13 Pro Max (6.7") BMW collage ver.4
+20 бонусів
🔥 x2 бонусів!
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Oppo Reno 15 BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1617596

Чохол на Oppo Reno 15 BMW collage ver.4
+10 бонусів
Очікується 16.11.2026

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi A7 Pro 4G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1614986

Чохол на Xiaomi Redmi A7 Pro 4G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Oppo A6 BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1612760

Чохол на Oppo A6 BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Oppo A6 Pro 4G/5G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1608308

Чохол на Oppo A6 Pro 4G/5G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone 15 (6.1") BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022715

Чохол на Apple iPhone 15 (6.1") BMW collage ver.4
+20 бонусів
🔥 x2 бонусів!
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на TECNO Pova 6 Neo (LI6) BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022519

Чохол на TECNO Pova 6 Neo (LI6) BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на ZTE Blade A55 4G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022576

Чохол на ZTE Blade A55 4G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на ZTE Blade V70 Design BMW collage ver.4 фото 1 з 2

F1567525

Чохол на ZTE Blade V70 Design BMW collage ver.4
Немає в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Apple iPhone X (5.8") BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022819

Чохол на Apple iPhone X (5.8") BMW collage ver.4
+20 бонусів
🔥 x2 бонусів!
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Poco M6 Pro 4G BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022387

Чохол на Xiaomi Poco M6 Pro 4G BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi 12 BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022434

Чохол на Xiaomi Redmi 12 BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi A3 Pro BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022753

Чохол на Xiaomi Redmi A3 Pro BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi 15C (EU) BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022880

Чохол на Xiaomi Redmi 15C (EU) BMW collage ver.4
+10 бонусів
Є в наявності

199 грн

239 грн
-17%
Чохол на Xiaomi Redmi Note 9 / Redmi 10X BMW collage ver.4 фото 1 з 1

F1022629

Чохол на Xiaomi Redmi Note 9 / Redmi 10X BMW collage ver.4
+20 бонусів
🔥 x2 бонусів!
Є в наявності

199 грн

239 грн

Огляд силіконового чохла з принтом

Креативна накладка з принтом, який підкреслить вашу індивідуальність та виділить смартфон із натовпу.

Гнучкий матеріал

Чохол виконаний з еластичного, пружного силікону, який ідеально облягає телефон. Матеріал якісний, стійкий до деформації, пожовтіння та тріщин.

Зносостійке зображення

Принт виглядає живим і виразним завдяки якісному УФ друку. На картинку нанесено антикислотне напилення, тому вона довго не вигоряє і не затирається.

Приємна на дотик поверхня

Лицьова сторона накладки — гладка, приємна тактильно, не ковзає в руках. У разі забруднення легко очищується звичайною вологою серветкою.

Функціональні вирізи

Для вашого швидкого та вільного доступу до камери, динаміків, зарядного порту в конструкції передбачені спеціальні отвори.

Кнопки керування прикриті силіконовими дублюючими вставками, які не пропускають усередину ні пил, ні вологу, ні пісок.