Каталог
Чому всесвітній день вишиванки є важливим святом для кожної української родини?
Вже не одне тисячоліття вишита сорочка символізує національну єдність, самобутність та силу духу українського народу. У сотнях візерунків закодована наша воля та незламність, любов до життя та природи.
Сьогодні Україна — це одна велика вишиванка, наповнена любов'ю, сльозами, натхненням та щирою працею. Кожен українець – це ниточка вишиванки. Отже, неможливо розірвати те, що так міцно сплетено разом!
У 2023 році свято відзначається 18 травня. Друзі, давайте одягнімо вишиванки та спрямуємо нашу енергію на досягнення головної на сьогоднішній день мети — наблизити День Перемоги!
Нехай символ сміливості, боротьби та перемоги завжди буде з вами. Тримаймося разом! Все буде Україна!
Всього товарів:
0 грн
Знижка:
0 грн
Разом:
0 грн