Каталог
Українським дітям випала непроста доля: спочатку пандемія, тепер війна. Ці два виклики зробили хаос і паралізували освітній процес.
Минулий навчальний рік в умовах війни був неймовірно складним. Школярам та студентам, які й так з 2020 року навчались дистанційно, довелося звикати до ще суворіших реалій — уроки під час повітряної тривоги, перебої зі світлом та інтернетом.
Але не з тими зв'язалися... Українці — народ, сильний духом, завзятістю та розумом! Народ, здатний пристосуватися до будь-яких умов!
Дорогі хлопці й дівчата! Цього навчального року багато шкіл та університетів повертаються до очної форми. Порожні класи та давно незаймані парти вас зачекалися. Вперед за знаннями, на які ви заслуговуєте! Ви — світле та непохитне майбутнє мирної, незалежної України!
Frontalka дарує знижку -10% на всі аксесуари для гаджетів. Успіхів у реалізації поставлених цілей!
Всього товарів:
0 грн
Знижка:
0 грн
Разом:
0 грн