FaceBook Pixel

Аксесуари на iPhone у Вінниці

     Де купити чохол на Айфон 15 у Вінниці? На будь-яку модель (базову, Про, Плюс, Про Макс) ви знайдете якісний кейс на сайті frontalka.com.ua.

     Виробники, з якими співпрацює Фронталка:

  1. GETMAN

  2. Molan Cano

  3. Nillkin

  4. IPaky

  5. Epik

     Також у магазині на вас чекає найширший асортимент стекол на Айфон у Вінниці від ведучих брендів: SKLO, Blueo, Shiva, Ganesh, Nillkin.

Які саме можна замовити чохли на iPhone у Вінниці?

     Якщо вам потрібен відкритий екран, не потовщений смартфон, незвичайний дизайн та оформлення, то вам ідеально підійде накладка.

     Якщо ви хочете максимально закрити Айфон 14/Про/Плюс/Про Макс, виберіть книжку. Завдяки обкладинці вона забезпечує покриття телефона 360 градусів.

Яке можна купити скло на iPhone 15 у Вінниці?

      Шукаєте ефективний захист екрана від зношування? Тоді віддайте перевагу 3D протектору із заокругленими краями. Ця модель щільно прилягає до сенсорної панелі, не утворює зазори з боків, і тому повітря не потрапляє всередину.

     До речі, не обов'язково шукати, де б приклеїти скло на iPhone у Вінниці. Чітка покрокова інструкція допоможе вам впоратися із встановленням самостійно за лічені хвилини.

Коли стекла та чохли на Айфон будуть у Вінниці, якщо ви оформите замовлення прямо зараз?

     В середньому доставка товарів по Україні займає 1-3 робочі дні. Будь ласка, перевіряйте посилку на пошті.

     Залишилися питання? Цікавлять аксесуари саме на iPhone 14 Pro та iPhone 15 Pro? Зателефонуйте або напишіть менеджеру Фронталки і він зорієнтує вас щодо актуальності товару.

 

Відділення Нової Пошти у Вінниці