FaceBook Pixel

Аксесуари на iPhone у Рівному

     Що завжди потрібно мати під рукою, коли користуєшся iPhone 14/15/Pro/Plus/Pro Max? У вас обов'язково має бути захист на корпус та екран. Цього добра повно у магазині frontalka.com.ua. У нас ви гарантовано знайдете прийнятну ціну та високу якість товарів.

Чохли на Айфон у Рівному

     Frontalka пропонує накладки та книжки у популярному стилі та крутому оформленні. Кожна серія представлена ексклюзивними кольорами та незвичайними принтами.

     Буде чудово, якщо ви вирішите купити чохол на Айфон 15 у Рівному під наступними марками:

  1. GETMAN

  2. IPaky

  3. Nillkin

  4. Dux Ducis

  5. Epik

     Ці компанії не економлять на матеріалах і технологіях, тому продукція виходить міцною, довговічною, зручною. Ваш iPhone 14 (Plus, Pro, Pro Max) точно виділиться з натовпу.

Стекла на Айфон у Рівному

     Для ефективного захисту дисплея Фронталка рекомендує приклеїти броньований протектор із закругленими краями. Завдяки прозорій структурі, він не помітний візуально і складається враження, ніби на сенсорній панелі нічого немає.

     Купити скло на iPhone 15 в Рівному можна від таких виробників:

  1. SKLO

  2. Blueo

  3. Nillkin

  4. Ganesh

  5. Epik

     Дуже міцне покриття з безліччю корисних властивостей, які зберігають екран новим надовго.

Додаткові аксесуари для Айфон 14 та Айфон 15

     На будь-яку модель Айфона: Плюс, Про або Про Макс, на сайті frontalka.com.ua представлені зарядки, кабелі, павер банки, підставки, автотримачі, навушники. Всі товари ідеально підходять вашому смартфону.

     Як довго доставляються стекла та чохли на iPhone у Рівне? У середньому 1-3 робочі дні. Ви озирнутися не встигнете, як прийде повідомлення про прибуття посилки на пошту. До речі, будь ласка, перевіряйте вміст на місці. З турботою про вас і ваш телефон, Frontalka.

 

Відділення Нової Пошти у Рівному