FaceBook Pixel

Аксесуари на iPhone у Чернівцях

     Вас вітає Frontalka! Можливо, вас цікавить, де купити чохол на Айфон 15 в Чернівцях за доступною ціною? Великий вибір кейсів, а також скла та інших товарів на лінійки iPhone 14/15 Pro/Plus/Pro Max представлений на сайті frontalka.com.ua.

Чохли на Айфон у Чернівцях

     Перейдіть до каталогу вашої моделі смартфона та виберіть ідеальний варіант книжки або накладки. До речі, Фронталка продає виключно перевірені, якісні продукти, тож можете не переживати.

     З якого матеріалу краще замовити чохли на iPhone у Чернівцях? Все залежить від вашого смаку та вимог: силікон, пластик, полікарбонат, змішаний тип конструкції, зі скляною спинкою. Є серії кейсів із металевим обідком.

     Крім того, зверніть увагу, що більшість накладок на iPhone 14 і iPhone 15 (Плюс/Про/Про Макс) оснащені технологією MagSafe.

Стекла на iPhone у Чернівцях

     Крім кейсів, в асортименті аксесуарів ви знайдете спеціальний захист на екран. Перед вами стане вибір між 2.5D і 3D ступенем заокруглення країв. 3D забезпечує повне покриття сенсорної панелі, не залишаючи зазори з боків.

     Також скло на Айфон у Чернівцях можна придбати з додатковими фішками, як, наприклад, анти-шпигун. Якщо хтось спробує підглянути в екран вашого iPhone 14, у нього нічого не вийде, тому що збоку все виглядає чорним.

Через скільки чекатиме товар?

     Дорогі друзі, всі відправки здійснюються щодня. Купивши сьогодні скло на iPhone 15, у Чернівцях воно буде завтра-післязавтра. В середньому доставка триває 1-3 робочі дні.

     З турботою про вас і ваш Айфон 15 / Айфон 14 (Про/Плюс/Про Макс), Frontalka.

 

Відділення Нової Пошти у Чернівцях